ברוכים הבאים לבלוג שלי!

אני מיה ניסים, בת 29.

אני צלמת, יוצרת תוכן, עורכת וידאו, מפיקה, דיג'י וכותבת. ובין כל הדברים האלה.. אני גם טבעונית שמקיימת אורח חיים אקולוגי.

כשהייתי בת 13 הפכתי לצמחונית – החלטה ששינתה לי את החיים. כל חיי גדלתי בסביבה של בעלי חיים והרגשתי חיבור מיוחד לטבע ולחיות. במשך שנים נמנעתי מלדעת מה קורה בתעשייה והתמקדתי בהסברה שהגיעה ממקום של אמונה שלבעליי החיים מגיע לחיות בחופש בדיוק כמונו ולנו בני האדם, אין את הזכות לשלול להם את החופש והחיים שלהם ולקרוא להם אוכל. בגיל 18 נתקלתי בכתבה שסופר בה על שקר ביצי החופש והחלטתי להפסיק לאכול ביצים. שנתיים לאחר מכן בגיל 20, עברתי לטבעונות מלאה. בעקבות המעבר לטבעונות התחלתי לחשוף את עצמי למתרחש בתעשייה מהחי. לטבעונות היו השפעות רבות על חיי ואחת מהן היא ההיחשפות לעולם איכות הסביבה. למרות שמגיל קטן הייתה לי מודעות למחזור, רק לפני כמה שנים נכנסתי  לעולם של אפס פסולת ועשיתי שינויים משמעותיים בכמות שבה אני צורכת דברים, שיניתי הרבה מוצרים מחד פעמיים לרב פעמיים והתחלתי לראות את העולם ממקום יותר מודע.

למדתי במכללת מנשר לאומנות כתיבה וקולנוע ובנוסף, עשיתי תואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה בקולנוע. אני מפיקה ומתקלטת מסיבות בליין בשם "אנחלס" (מסיבות טלנובלה) וביום יום גם יוצרת תוכן לסושיאל מדיה שלי ולעסקים. במידה ואתם מעוניינת לשכור יוצרת תוכן טבעונית-אקולוגית לעסק שלכם, מוזמנים לפנות אליי למייל או דרך תוסף "צור קשר" באתר ואשמח לדבר!

הקמתי את הבלוג במטרה לשתף את אורח החיים הטבעוני שלי, לתת טיפים ולעזור לעוד אנשים להיחשף לאיך לחיות כטבעונים בקלות, מכל הפרספקטיבות השונות – אוכל, לבוש, קוסמטיקה, אקולוגיה ועוד.

 

Share - לשיתוף